Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 20
Ostsin selle kreemi oma ämmale. Talle ei meeldi rasvased kreemid ja tal on väga kuiv nahk. Selle kreemiga on ta nahk väga niisutatud, pehme ja sile, üldse mitte rasvane. Suurepärane toode, ostame seda kindlasti uuesti.
See toode pani mind arvama, et elasin oma elu valesti! Mulle väga meeldib pealekandmise järel saadud tulemus/jälg! Nahk on niisutatud ja toode ei jäta näole rasket tunnet!
Päästja külma ja niiske talve jaoks. Niisutab ja kaitseb nahka sügavuti.
Ostsin selle nüüd kolmandat korda, see on toitev, aga kerge, ei jäta nahka rasvaseks ja sobib ideaalselt ärritunud naha rahustamiseks. Mul on kuiv ja tundlik nahk, millel on talvel halb nahabarjäär, ja see aitab. Sobib hästi meigi alla.
Olen selle kreemiga äärmiselt rahul. Sellel on meeldiv kerge tekstuur, see imendub kiiresti ega jäta rasvast kihti. See rahustab ja niisutab nahka ideaalselt, mistõttu sobib see ideaalselt tundlikule ja reaktiivsele nahale. Pärast regulaarset kasutamist on nahk pehme, toidetud ja ärritusvaba. Soovitan seda kindlasti usaldusväärse igapäevase kreemina.
niisutab hästi, sobib minu kombineeritud nahale, mis on altid löövetele
Suurepärane niisutaja, mida ostan korduvalt. Mul on kuiv ja tundlik nahk, mille jaoks see kreem sobib. Sellel on veidi paksem konsistents, mistõttu valiksin selle ilmselt talvehooajaks kreemiks. See ei ole lõhnastatud, mis sobib mulle. Kasutan kreemi iga päev, hommikul ja õhtul. See on minu rutiini põhiosa.
See kreem on üks parimaid, mida ma kunagi proovinud ja kasutanud olen. See niisutab mu nahka tõesti (isegi pärast hommikust ärkamist tundus mu nahk väga niisutatud), see on õrn ja lõhnavaba. See püsib kaua peal, kuigi pudel pole suur! Ma kasutan seda kaks korda päevas (hommikul ja õhtul). Soovitan seda kogu südamest! ❤️
Suurepärane kreem väga rikkaliku konsistentsiga. See jätab naha väga niisutatuks, ideaalne öiseks kasutamiseks ja pärast näohooldusi. Ostan seda kindlasti uuesti.
See on imeline, õrn ja tõhus toode 😍 Kasutan seda öösel. See niisutab nahka imeliselt, nägu näeb välja elastne ja särav 😊 100/10
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.