Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 6
Pärast käele kandmist tundus kreem meeldiv, kuid nahal tundus see kergest konsistentsist hoolimata raske. Võrreldes teiste hüaluroonhapet sisaldavate niisutavate kreemidega (nt Intree omad) ei toiminud see minu dehüdreeritud nahal hästi ega vastanud seega minu ootustele. Päeval, hoolimata ühe kihi kreemi pealekandmisest, tundsin sageli pingul tunnet. Öösel kandsin tavaliselt kaks kihti, et selle efektiivsust suurendada. Hind pole ka suurem asi. Positiivse poole pealt ei sisalda see lõhnaaineid ega ärritavaid aineid. Lühidalt öeldes pole see ideaalne kreem ega ka kohutav, see on lihtsalt keskmine.
Olen seda puhastusvahendit kasutanud ja see meeldib mulle väga. See vahustub suurepäraselt, on õrn ja kerge, kuid niisutab ja silub mu nahka hämmastavalt. Jätkan selle kasutamist; see jätab mu naha ilusaks ja siledaks. Tänan teid kõigi proovide ja kingituste eest, mida saatsite; olen lisanud ka foto neist.
Veebisait lubab kohaletoimetamist nädala jooksul, aga mina sain oma paki Ukrainasse kätte 5 päevaga – otse Nova Poshta filiaali. Rahvusvahelise kohaletoimetamise kohta on see tõesti kiire. Tahaksin eraldi märkida kingituste arvu – see oli tõeline üllatus. Lisaks tasuta saatmine. Teenindus on tõesti kõrgeimal tasemel, ma pole pikka aega sellist kliendile lähenemist näinud. Tellisin Toridenist kreemi ja seerumi. Testin seda veel täielikult, aga pärast esimesi kasutuskordi on mu nahk hästi niisutatud, ilma rasvase läiketa (ja see on minu jaoks ülioluline). Tekstuur on kerge ja mugav. Õnnestus proovida ka kingituseks saadud huuleläiget – see niisutab meeldivalt, ei valgu laiali, on kerge ja märkamatu aroomiga. Mulle see väga meeldis. Seni on minu muljed kõige meeldivamad. Kirjutan toodetest eraldi veidi hiljem, aga olen teenindusega enam kui rahul.
Et teile aimu anda, on mu nahk rasune, aknele kalduv ja kaetud melaasmaga. Kreem toimis minu puhul hästi; see ei ole karm ega õline. Rõhutan sõna "õrn", sest ma raseerin habemet iga kahe päeva tagant, seega on mu nahk tavaliselt kare. Kuigi kreem ei ole 100% minu nahatüübile loodud, on mul selle kohta ainult häid asju öelda. See on pehme, lõhnatu ja väikesest kogusest piisab kauaks, sest näo ja kaela katmiseks pole palju vaja. Ma arvan, et see jätab nahale kerge tunde, aga see ei ole tüütu ega raske, eriti kuna ilm on praegu nii külm. Soojema ilmaga võib see tunduda teistsugune, aga see pole suur probleem. See niisutab tõesti hästi! Täiuslik. Mul pole olnud mingeid allergilisi reaktsioone.
Proovisin kreemi näidisena ja otsustasin selle kohe tellida. See sobib minu kuivale nahale väga hästi - jätab naha pehmeks, on meeldiva konsistentsiga ja kreemi lõhn on tõesti suurepärane. Soovitan seda.
Otsustasin neid maske proovida peamiselt selleks, et vältida pakendite pidevat äraviskamist. Mul oli Biodance'i maskile väga halb reaktsioon ja need eemaldasid punetuse ja tundlikkuse koheselt. Mu nahk oli pärast kasutamist niisutatud, sile ja üldse mitte rasvane. Lõhn on tunda, aga see on talutav. Kindlasti jätkan nende ostmist, sest need olid ühe kasutuskorraga suurepärased.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.