Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod






Arvustused – 4
Päris hea. Niisutab nahka, on kerge aaloe lõhnaga. Olen seda nüüd umbes 3 nädalat iga päev kasutanud ja ma pole isegi poolt sellest ära kasutanud.
Suurepärane toode, imendub väga kiiresti. Vahel, kui mul on kiire, kasutan seda ka öökreemina ja hommikul on mu nahk kaunilt sile ja niisutatud.
Väga kerge ja niisutav)) Soovitan
Nii et minu jaoks väga populaarne. Mulle meeldib lõhn ja konsistents. Nahk on peale kasutamist kaunilt sile ja meeldiv puudutada. Ostan kindlasti uuesti.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.