Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod






Arvustused – 3
See kehakreem lõhnab imeliselt, nagu banaan. Tekstuur on väga kerge, mitterasvane ja kergelt vedel, seega hajub see nahale kergesti. See niisutab mu kuiva nahka tõesti hästi ja ma ostan selle kindlasti uuesti.
Kehakreemil on kerge konsistents, banaanilõhn ja peen pumbaga pakend. Normaalsele nahale on sellest kindlasti piisa, kuid väga kuivale nahale ei pruugi see eriti niisutav olla.
Otsin midagi kevadeks/suveks. See on ideaalne pärast dušši, konsistents on kindel. See lõhnab imeliselt. See näeb tõesti välja nagu banaan ja on ka kollane. 🍌
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.