Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod







Arvustused – 4
See lõhnab väga isuäratavalt 🥹 Nahk on pehme, soovitan seda 💕
Kehakreem lõhnab imeliselt ja püsib kehal kaua. See niisutab ja imendub kiiresti, soovitan seda kindlasti.💕
See kehakreem on tõesti suurepärane. See on õrn ja lõhnab imeliselt. Kogu kehale on vaja vaid 4-5 pumpamist ning seejärel on see pehme ja pringim kuni duši all käimiseni.
Hämmastav piim. Kerge, kiiresti imenduv, nahk on pehme, kaunilt niisutatud ja lõhnab hämmastavalt nagu värsked virsikud. Lisaks suur mahutavus.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.