Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Arvustused – 2
Kehakreemil on imeline tekstuur, mis meenutab paksu piima. See imendus kiiresti nahka ja tundus pärast kasutamist väga pehme ja meeldiv. Annan sellele 4 tärni kahel põhjusel: 1, lõhn. Sellel oli tugev tsitruselõhn, mis oli minu jaoks natuke liiast. Pärast kasutamist kadus tugev lõhn mõne minutiga. 2, pakend. Pumbaga dosaatori tõttu ei saanud toodet pudeli põhjast välja doseerida. Pidin selle välja koputama 🫢, sest iga tilk on niikuinii väärtuslik.
Imeline tsitruselõhn. Imendub kiiresti, ei jäta nahka rasvaseks ega kleepuvaks.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.