Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 19
Ma pole kunagi paremat maski leidnud. Mu nahk püsis pikka aega niisutatud. Ostan kindlasti uuesti.
Väga hea mask, minu arvates ületamatu hind. Kasutasin seda ja tulemuseks oli särav nahk, kuigi mul on aknele kalduv nahk. Lisan pildi, aga see pole parim, sest ma ei taha kogu oma nägu näidata..... pildil on mu nägu täiesti puhas ja tavaliselt ilmub sellele põletikuline akne....
Rohkelt essentsi, hea kleepuvusega ja rahustav minu tundlikule nahale. Lõhnab ka nagu päris mesi, 5/5.
lõhnab hästi ja toimib väga hästi
Seega valdav enamus maske on mee baasil, aga mulle meeldib see ja see lõhn on nii hea, et mett on näol tunda!
Parimad maskid🧡🧡 Need lõhnavad tõesti hästi ja niisutavad nahka!!
Mulle väga meeldib see mask, alates mõjust kuni lõhnani on kõik väga soovitatav! Tellin kindlasti veel!
Nagu teised selle firma maskid, niisutavad need nahka suurepäraselt ja mul on need alati külmkapis olemas :)
Suurepärane mask! Tunnistan ausalt, et nii madala hinna eest ei oodanud ma suurejoonelisi efekte ja tegevust ja ometi... Mul on tundlik nahk, mitte iga toode ei sobi mulle, aga kindlasti ostan selle maski veel!
Vahet on tunda pärast maski pealekandmist, nahk on säravam, toidetum ja katsudes meeldivam
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.