Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 9
Mask on suurepärane peamiselt seetõttu, et see istub näole ilusti - mul on tihti probleem, et silmaümbrise väljalõiked on liiga suured ja siis see paistab ebavajalikult välja, aga siin sobis see tõesti hästi. Mis puutub efekti, niisutusse ja "mahlasesse" tundesse pärast kasutamist, siis see oli üsna keskpärane, olen paremaid proovinud.
Need meeldisid mulle väga! Niisutavad ja jätavad naha särama!
See C-vitamiinimask päästab mu naha, eriti hommikul, kui see ärgates on paistes, välja puhanud ja särav. Panen selle peale ja liigun edasi millegi muu juurde. Pärast eemaldamist kannan peale täiendavat nahahooldust ja meiki ning see sobib selle meetodi jaoks ideaalselt. Mul on suur varu.
Mask lõhnab kaunilt ja mõju nahale on hämmastav 👌 nahk jääb elastne, pehme, niisutatud ja särav, soovitan kindlasti. Üldiselt jäin ostuga rahule ja tänan väga kingituste eest. 🙂
Maski ostsin esimest korda ja oskan ainult soovitada 👏 nahk on pärast seda kaunilt särav, ilus ja pehme. Suurepärane ost ja kindlasti ostan järgmine kord uuesti ja soovitan maski ka edaspidi. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Suurepärane mask! Tunnistan ausalt, et nii madala hinna eest ei oodanud ma suurejoonelisi efekte ja tegevust ja ometi... Mul on tundlik nahk, mitte iga toode ei sobi mulle, aga kindlasti ostan selle maski veel!
Ilmselt esimene mask, mis korralikult näole jäi, arvestades, et mul on vuntsid...sisuliselt on üsna kleepuv, lõhnab nagu tavaline Nivea kreem. Mõne aja pärast, kui essents on korralikult imendunud, on nahk särav ja mõnusalt niisutatud.
Meeldiv lõhn, nahk näeb pärast maski särav ja särav. Soovitan soojalt :)
Suur rahulolu selle maskiga, mu nahk on niisutatud ja värske, tellin kindlasti veel 😍😍😍
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.