Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 44
Konsistents on meeldiv, kreem imendub hästi ja sellel pole tugevat lõhna, mis on eelis. Siiski oli kreemis midagi, mis mulle ei sobinud ja see tekitas minus äärmiselt vastikust.
Olen seda kreemi kasutanud paar kuud ja kahjuks ei saa ma seda soovitada kellelegi, kes hädas on ummistunud pooride ja mustpeadega. Kreem niisutab imeliselt, aga aja jooksul tekkisid mul mustpead. Kosmeetilise protseduuri ajal soovitas kosmeetik mul kuuks ajaks kosmeetikatoodete kasutamise lõpetada, et süüdlane kindlaks teha. Alustasin selle kreemiga, sest see tundus olevat seotud ajaperioodiga. Pärast kuuajalist pausi normaliseerusid mu poorid. See võib küll kuiva naha puhul toimida, aga ma isiklikult ei saa seda soovitada.
Üks mu lemmiktoodetest ostsin seda mitu korda
Ostsin selle kreemi teist korda ja nüüd olen selle lõpetamas. Mulle väga meeldis, see ei ole rasvane ja niisutab, mul on seganahk, seega see ei ummista poore. Ma tulen selle juurde tagasi, sellel pole tugevat lõhna, ma isegi ütleksin, et seda pole üldse, seega arvan, et see sobib tundlikule nahale.
Väga jahutav ja niisutav kreem, sobib suurepäraselt kuivale nahale, ühest tilgast piisab kogu näole
Parim niisutav kreem, mida ma kunagi kasutanud olen. See on kerge ja niisutav ning sobib hästi meigi alla. See on minu teine pudel.
Mõnus, kerge, niisutav, neutraalse lõhnaga kreem. Paljud inimesed on seda mulle soovitanud.
Olen nüüd neljanda paki peal ja olen isegi oma sõbrale seda kasutama õpetanud. Kreemi on vaja vaid väikeses koguses, seega kestab see tõesti kaua ja mu nahk näeb pärast suurepärane välja.
Kreem on lõhnavaba, kerge ega tekita minu aknele kalduvale nahale vistrikke. See niisutab hästi isegi pärast happehooldust.
Kreem on õrn ja imendub hästi. Soovitan seda tundlikule nahale. Kasutan seda juba teist korda.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.