Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod







Arvustused – 4
See on suurepärane näoseerum. See niisutab hästi, ei ole rasvane ega tee nahka raskeks. Sellel on kergelt geelilaadne konsistents, kuid see imendub kiiresti – see ei ole kleepuv ja kreemi saab peale kanda juba mõne sekundi pärast. Mugav pipett muudab toote pealekandmise lihtsaks.
Olen seda aastaid kasutanud, mulle väga meeldib, sest see niisutab mu probleemset seganahka mõnusalt. See on väga tundlik, aga õnneks ei ärrita see mind üldse. Tavaliselt kannan seda ööseks peale.
Juba teine pakk...olen väga rahul...rahustab nahka, aitab akne vastu.Seerumil on meeldiv konsistents ja see ei ole kleepuv...olen väga rahul..Ka teised liikmed olid lõhnast vaimustuses 😆
See seerum on meeldiva konsistentsiga, ei ole liiga vedel, aga ka mitte liiga rasvane, imendub kenasti nahka. Ma pole pärast kuuajalist kasutamist mingeid lisamuutusi näinud, aga see on suurepärane samm minu rutiinis, hommikul alusena ja öösel rahunemiseks, 8/10 :)
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.