Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.








Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 16
See on minu teine pakk, mida olen kasutanud. Olen seda kasutanud umbes pool aastat, tulemuste nägemiseks tuleb seda iga päev peale kanda – ja ärge oodake tulemusi nädalaga – see tõesti nii ei toimi. Esimestel kuudel kasvasid mu alumised ripsmed ülikiiresti. Varem oli mul probleem õhukeste ja kiiresti langevate ripsmetega, aga nüüd, poole aasta pärast, võin öelda, et mu ripsmed on kasvanud tugevamaks, need on paksemad, aga mis kõige tähtsam, need ei näe enam välja sellised nagu alguses. Mul pole tundlikkuse probleemi, mul pole punaseid silmi. Soovitan seda kindlasti.
Pärast 3-kuulist igapäevast kasutamist ei märganud ma mingit efekti – see on lihtsalt geel ja kõik.
Noh, ma ei oska selle kohta midagi head ega halba öelda. Ma ei oodanud imesid ja just seda see ka oli. See on hea toode, aga kahjuks ei anna see eriti tulemusi.
Olin meeldivalt üllatunud, koostise põhjal teadsin, et ei tohiks oodata mingeid kasvu "imesid" (võrreldes turul saadaolevate kallite ripsmeseerumitega). Olen seda kasutanud jaanuarist/veebruarist saadik ja vahe on näha! Mu ripsmed ja kulmud on oluliselt paksemad, aga tulemuse nägemiseks tuleb seda iga päev kasutada. Kuigi mu karvad pole pikemad, on need palju tugevamad, kindlamad ja paksemad. Sellel on poolläbipaistev geeljas konsistents, see ei ärrita mu silmi üldse.
Ostsin selle seerumi umbes kuu aega tagasi ja võin ainult häid asju öelda. Kasutan iga päev kunstripsmeid ja tõmban vahel ka oma loomulikke välja, aga selle seerumi abil kasvavad mu ripsmed väga kiiresti tagasi ja tunduvad tugevamad ja paksemad. Need ei kuku enam nii tihti välja, olen selle tootega väga rahul, ostan seda kindlasti uuesti!!!
Pintsel-aplikaator on väga mugav ja toodet on ohtralt, mis kestab kaua. Sellel pole märgatavat lõhna ja konsistents on nagu kergel vedelal õliseerumil. See ei anna märgatavat efekti, kuid ripsmed näevad välja toidetud ja säilitavad oma kuju kogu päeva, luues kergelt "märja" efekti. Mulle ei meeldi ripsmetušši peale kanda, seega sobivad sellised seerumid ideaalselt nende loomuliku välimuse rõhutamiseks ja silmade selgemaks muutmiseks. Kasutan alati sarnaseid tooteid ja mu ripsmed on pikad ja täidlased – saan sageli komplimente, kui ilusad nad välja näevad.
Ma pole siiani mingeid muutusi märganud (hakkasin seda alles hiljuti kasutama), aga olen väga rahul. Sellel pole lõhna, see ei kleepu, ei ärrita nahka ja on lihtne kasutada. Võin seda ainult soovitada.
Ma hoolitsen oma silmade eest väga hästi ja ei osta niisama ükskõik mida, aga kuna need on viimasel ajal palju välja langenud ja nii hõredad, valisin selle variandi ja pean ütlema, et ma ei kahetse seda. Olen seda umbes 2 nädalat kasutanud ja vahe on nähtav. Mu ripsmed on pikemad, tugevamad ja paksemad.
Olen seda kasutanud veebruarist saati, seega võin öelda, et seerum on oma raha väärt. Muidugi pole mingit ebareaalset vau-efekti, kuna minu algne seisukord (minu ripsmed enne selle seerumi kasutamist) polnud kohutavas seisukorras, nii et selle enne-pärast ülevaate saaks teha fantastilisena. Aga ma olen kindlasti eelmiste arvustustega nõus, mu ripsmed muutusid veidi paksemaks, tugevamaks, pikemaks ja see on arvestades, et vahel jäi mul 1-3 päeva vahele, ehk ma ei kasutanud seda eriti regulaarselt. Meeldiv tekstuur, ei kipita silmi, kui seda liiga silma lähedale limaskestale mitte määrida :) Soovitan.
Olen kasutanud seerumit 3 kuud. Mu ripsmed muutusid tihedamaks ja tugevamaks. Suurepärane toode oma hinna kohta, soovitan kõigile. Seda on väga lihtne peale kanda ja see ei põhjusta ärritust.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.