Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod





Arvustused – 2
Mulle see puhastusgeel väga meeldis. Sellel on üsna vedel tekstuur, aga see püsib siiski kaua peal; olen seda nüüd kolm kuud kasutanud. Mul on tundlik ja probleemne nahk ning see puhastab endiselt väga hästi, ei tekita vistrikke ega jäta nahka pärast kuivaks ega pinguldavaks. Minu arvates on see suurepärane toode ja kindlasti üks mu lemmikuid.
Selle toote vaieldamatu pluss on suurus ja hind. Vaht sobib ebatäiuslikkusega ja hormonaalse aknega nahale. See ei tekita ärritust ega jäta pingul tunnet; vastupidi, nahk on meeldivalt niisutatud ja pehme. Ainus miinus on selle väga vedel konsistents, seega ole ettevaatlik ja ära vala liiga palju toodet peale.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.