Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 24
Mulle meeldib see väga, mu nahk on hommikul väga pehme, väikesest kotikesest piisab 3-4 kasutuskorraks.
Ostsin selle juhuslikult, sest mulle meeldis väike pakend, sobib reisimiseks. Suurepärane mask, mis toidab nahka mõnusalt. Mul on kombineeritud nahk, mis muutub kiiresti rasuseks, aga pärast selle maski kasutamist pole mul probleeme. Mask ei ummista ka poore ega tekita vistrikke. Soovitan seda kindlasti osta.
Olgu
Suurepärane mask, ühest pakist piisab umbes viieks pealekandmiseks näole ja kaelale. Mul on kombineeritud nahk, mis kipub talvel kuivama, see mask on hämmastav, sellel on paks konsistents, see imendub suurepäraselt, ei jäta rasket tunnet ega kilet ning mu nahk on hommikul imeliselt niisutatud.
Olen öömaskiga rahul, pakendit jätkub 2-3 pealekandmiseks, tekstuur on nagu paksul kreemil, meeldiv, ei pingulda nägu, mis on hommikul pehme, seda ei pea isegi maha pesema, kui ei kanna peale kogu pakki, vaid õhema kihi. Soovitan ja ostan kindlasti uuesti.
See mask on suurepärane. Ma kannan seda õhtul nahale ja see toimib öösel suurepäraselt. Seda pole näol isegi tunda nagu tavaliste maskide puhul. Mulle meeldib, et see on kreemmask. See on paksem, aga imendub nahka suurepäraselt ja sellel on väga õrn lõhn. Ma ei tea, mis see on, aga seni on kõik tooted, mis mul ksistersist on, lihtsalt suurepärased.
See öine mask on lihtsalt imeline! See näeb tagasihoidlik välja, aga oh issand🤩See ei ole kleepuv, hajub väga hästi, kohandub nahaga kiiresti ja pärast ärkamist tuleb seda vaid veega maha pesta ning tulemus on tõeliselt imeline..nahk on imeliselt pehme, sellel pole kuma, aga see näeb välja nagu oleks seda kaunilt toidetud ja see särab lihtsalt rahulolust, et pead end paitama 🤭🤭🤭. Mask on ilma mee lõhnata, aga oma parimate efektidega. Imeline 💛🧡💜
Ostsin ühe, aga tellin terve paki! Hommikul oli mu nägu särav! Suurepärane toode!
Mask on mõnus, kandsin terve kotikese ööseks peale peale, aga arvan, et selle saab jagada kaheks annuseks. Imendub hästi, ei ole kleepuv ning hommikul on nahk pehme ja niisutatud.
See on veatu toode, sisaldab 3-4 päevaannust. Niisutab suurepäraselt, imendub hästi ega põhjusta ärritust ega lööke. Mulle meeldib, soovitan, ostan uuesti
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.