Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod









Arvustused – 3
Ma armastan seda lõhna. Olen proovinud palju Frudio kreeme ja need kõik lõhnavad suurepäraselt, aga mulle meeldib selle ja ananassi juurde tagasi pöörduda. See ei lõhna kunstlikult, vaid on tõeliselt puuviljane. Piisab vaid väikesest kogusest ja see niisutab hästi. See ei jäta rasvast kihti, see on väga meeldiv ja niisutab käsi isegi talvel.
Imeline lõhn, kiire imendumine ja siidine nahk🥰TOP
Täiuslik lõhn 😊✨ Mulle meeldib seda alati oma tellimusse lisada 🌸
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.