Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 7
Plussid: Lõhn on nii intensiivne, et tahaks mangot süüa 🥭. Õrn konsistents. Pärast pealekandmist ei jäta käed libedaks. Pakendi suurus ja kuju on väga mugavad kaasas kanda. Miinused: Imendub üsna aeglaselt (pärast pealekandmist saab selle kergesti maha pesta, kui on möödunud liiga vähe aega – umbes 10–15 minutit). Soovitan seda siiski; mugav suurus ja meeldiv lõhn tõstab tuju 😉
Ma pole kreemi piisavalt kordi kasutanud, et öelda, kas see käsi ka tegelikult niisutab, aga sellel on imeline lõhn – mitte üldse raske ega liiga tugev. See tekitab soovi seda peale kanda lihtsalt lõhna nautimiseks. Lisaks imendub see väga kiiresti ega jäta käsi kleepuvaks.
Kreem lõhnab imeliselt, aga see ei niisuta eriti hästi. Selle lõhna pärast tasub seda siiski käekotis hoida.
Väga mõnusalt niisutav, lõhnav ja kerge niisutav kreem, millel puudub müstiline lõpp, võin soovitada
Suurepärane kreem, rikkalik valem, kuid toode imendub kiiresti. Mulle ei meeldi pärast kreemi kasutamist käte kleepumise tunne, seega sobib see minu jaoks ideaalselt. Lisaks lõhnab imeliselt, soovitan kindlasti.
Lõhnab kaunilt, tuleb väga mõnusas ja praktilises pakendis, aga minu kuivanud käte jaoks sellest ei piisa - see on pigem niisutav kui toitev.
Imeline mango lõhn, ilmselt minu lemmik sellest minu aiakreemide sarjast frudiast - kreemid on suurepärased, ei kleepu nahale, ei jäta õlist kilet, imenduvad kiiresti, lõhnavad mõnusalt ja jätavad käed mõnusalt pehmed
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.