Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 102
Õli on kerge, pigem vee moodi, aga mitte liiga tugev, ei lõhna liiga tugevalt, eemaldab kõik kenasti. Soovitan!
Väga hea koostis, eemaldab meigi hästi ja kiiresti, meeldiva lõhnaga, soovitan soojalt.
Ostsin proovimiseks ja arvan, et olen leidnud uue lemmiktoote. See eemaldab meigi ja puhastab nahka suurepäraselt, ilma ebameeldiva lõhnata.
Hea toode, mis sobib hästi minu kombineeritud nahale. See lahustab kogu meigi suurepäraselt ja eemaldab ka muud lisandid. Toote meeldiv tekstuur on suur pluss, minu arvates pole see nii õline kui mõned teised tooted, mida olen proovinud.
See puhastusõli on väga hea! Soovitan
Kui sul on kuiv ja väga tundlik nahk, nagu minulgi, on see toode sulle ideaalne. See tundub nahal väga meeldiv ja õrn; ma pole kunagi kogenud sügelust ega põletust. See eemaldab meigi väga hästi ja jätab naha pärast mahapesemist pehmeks. Pärast mitmenädalast kasutamist olen ka märganud, et mu ninapoorid on väiksemad ja pole enam ummistunud. See on väga kvaliteetne toode; ma ei oodanud nii suurepäraseid tulemusi.
Kasutasin seda kaheastmelise puhastusrutiini jaoks – esmalt kuival näol 30 sekundit, seejärel emulgeerisin veega veel 30 sekundit ja lõpuks kasutasin teise sammuna näopesuvahendit. Kõigele vaatamata hakkasid mul tekkima ebatäiused, mida varem polnud 🙁. Aga see olen ilmselt ainult mina. Lugesin selle õli kohta positiivseid arvustusi, lootes, et see toimib ka minu puhul, aga kahjuks see ilmselt minu jaoks ei ole (mul on kuiv ja tundlik nahk). Läksin üle mitsellaarvee peale, sest nägin, et see eemaldab SPF-i õli asemel kenasti. Õlil endal polnud mingit lõhna ja see oli väga meeldiva konsistentsiga; kasutasin pool pudelit ära.
Tõesti väga hea puhastusõli. Mul on kuivem ja tundlikum nahk, millel on kalduvus kinnistele komedoonidele, ja see toode sobib mulle tõesti. Kasutan seda õhtul naha puhastamisel esimese sammuna. See eemaldab ka SPF 50 probleemideta, mu nahk ei ole pärast selle kasutamist kuiv ja pingul. Mul on juba kolmas pakend ja ostan seda kindlasti uuesti :)
Olen seni kasutanud viit erinevat õli ja see meeldib mulle. Mul on rasune, aknele kalduv ja tundlik nahk ning ninal palju mustpäid. Pärast õli kasutamist ei ole mu nahk kuiv ja see eemaldas mustpead kenasti. Pärast kasutamist ei tekkinud mul vistrikke!
Olen seda toodet juba kaks korda ostnud ja ostan kindlasti veel. Puhastusõli on meigi ja päikesekaitsekreemi eemaldamisel tõesti tõhus. Pikaajalisel kasutamisel olen märganud pooride suuruse ja mustpeade vähenemist. Kasutan seda koos geelpuhastusvahendiga ja see jätab mu naha pehmeks ja kuivaks.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.