Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod









Arvustused – 5
Ma ei kujuta ette kedagi, kellele see kreem ei meeldiks. Sellel on meeldivalt kerge koostis, see on lõhnavaba ja õrn, niisutab nahka hästi ning jätab nahale peene loori, muutes selle imeliseks meigipõhjaks. Ma ei näe mingeid miinuseid ❤️
See kreem on imeline, olen proovinud mitut ja see on mu lemmik. Niisutav ja sametine.
Ootasin enamat, sest Instagrami postitusi selle kreemi kohta oli palju. See jätab rasvase kihi. Soovitan seda ainult ööseks.
Suurepärane kreem! Piisab vaid vähesest kogu näo katmiseks, seega on see väga tõhus. Kasutan öösel, sest see on rikkaliku konsistentsiga ja niisutab hästi nahka. Kahju, et pakend on väike.
Superniisutav, kuigi pudel on väike, vaatame 2x igapäevasel kasutamisel kaua vastu peab
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.