Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 8
Mulle selle brändi kreemid ei meeldi. Proovisin varem tuubis olevat, seega andsin purgis olevale kreemile võimaluse ja seegi ei meeldinud mulle. Need kreemid kuivavad mu näol väga kiiresti. Kaks tundi ja mu nahk on kuiv nagu luuüdi. See on kahju, sest mul olid sellele suured lootused.
Hakkasin kreemi kasutama pärast seda, kui olin oma nahabarjääri toimeainete/hapete ülekasutamise tõttu kahjustanud. Piisas vaid paar päeva kreemi kaks korda päevas peale kanda ja mu nahk oli palju rahulikum ja niisutatum. Kreem on tõesti paks ja selle täielik imendumine võtab veidi kauem aega, kuid see ei ummista poore ega jäta rasvast kihti. Seega on see minu jaoks suurepärane kreem kõigile, kellel on ka sega-, tundlik ja aknega nahk ning kes otsivad tõeliselt niisutavat kreemi. Ostan seda kindlasti uuesti. :)
Ma ei saa aru, miks sellel kreemil nii vähe arvustusi on. See päästis mu naha – olin oma nahabarjääri liiga tugevate toimeainetega tõsiselt kahjustanud ja see kreem parandas kõik nelja päevaga. Ostan seda kindlasti uuesti ja soovitan teistelegi!
Vajasin veidi paksemat kreemi, sest viimasel ajal on mu nahk tundunud paar tundi pärast hommikuse rutiini pealekandmist pingul ja kuiv. Tavaliselt on mul kombineeritud nahk, aga need muutused on ilmselt tingitud rinnaga toitmisest. See kreem on suurepärane. See on paksem, aga imendub hästi. See ei tundu rasvase maskina. See on väga meeldiv ja vaja läheb vaid väikest kogust. See oli tõsiselt vau-efekt, kui hästi see mulle sobis.
Mul on sellest testkomplekt, mul on rasune ja kombineeritud nahk. Minu nahale see meeldib, see niisutab korralikult, aga ei tee seda rasvaseks. Kindlasti ostan ka suure suuruse!
See kreem annab nahale tõeliselt kaitsetunde. Sellel on rikkalikum konsistents, kuid see pole raske ega rasvane. Pärast pealekandmist tundub nahk pehme, elastne ja märgatavalt rahulikum. Valem keskendub hüdrolipiidbarjääri tugevdamisele, mida hindavad eriti kuiva või reaktiivse nahaga inimesed. Minu jaoks toimis see ideaalselt, kui mu nahk tundus nõrk ja vajas taastamist, mitte tugevaid koostisosi.
Parim päevakreem, mida ma seni proovinud olen (ja olen proovinud palju Korea kosmeetikat). Mul on rasune, tundlik ja punetav nahk, mis kipub kuivama - kreemil on paks konsistents, aga see imendub täielikult nahka ja hoiab seda kogu päeva niisutatuna ja rahustatuna. Ma kasutan retinooli, seega vajan päeva jooksul head niisutust ja see kreem teeb seda ilma nahale ebavajaliku raskuse või rasvase tundeta. Tellin kindlasti uuesti!
Suurepärane kreem, see kaitseb teie kahjustatud nahabarjääri, niisutab ja toidab nahka sügavuti. Mul on kuiv nahk, millel on kalduvus hormonaalsele aknele, ja ma kindlasti soovitan seda.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.