Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 109
See niisutab hästi ja on kerge. Pärast kuivamist ei jää see kleepuvaks.
Kreem ei meeldinud mulle, mul on kombineeritud nahk ja see kuivab näol väga kiiresti ära ning tunni aja pärast on nägu kuiv nagu luuüdi. Ma ei osta seda enam.
Tahtsin proovida mõnda Kistersist saadaolevat toodet ja üks minu valikutest oli Iunik beetaglükaani kreem. See oli kindlasti hea valik, lisasin selle oma õhturutiini. Kasutan seda praktiliselt öökreemina. Sellel on hea tekstuur, see hajub hästi ja imendub nahka hästi. Hommikul ärkan sileda ja niisutatud nahaga. Võin seda ainult soovitada.
Sain selle kreemi prooviks ja see sobis mulle, tellisin täissuuruses ja ei kahetsenud seda, kreem püsis kaua peal, selle tekstuur on kerge ja meeldiv, see niisutab minu kuiva nahka väga hästi. Andsin seda ka oma tüdruksõbrale proovida, talle meeldis ka.
Olen proovinud nüüd mitut Ksisterist ostetud niisutavat kreemi ja arvan, et see on mu lemmik. Mulle meeldib selle konsistents, see pole ei geel ega kreem, see on ainulaadne, ma ütleksin, et ma armastan seda. See imendub nahka mõnusalt mõne minuti pärast ja tunnen, et mu nahk on pring ja niisutatud. Ma kasutan seda ainult öösel, sest ma tunnen selle tekstuuri veidi, aga mitte häirivalt. Ma ostan seda kindlasti uuesti.
Väga meeldiv kerge kreem, mille pealekandmisel tunned kohe tugevat niisutust ja värskust.
Kerge, sügavniisutav ja rahustav kreem. Väga meeldiv kasutada. Sobib kombineeritud ja tundlikule nahale.
See kreem pakub ideaalset tasakaalu hea ja kauakestva niisutuse ning kerge, geelilaadse tekstuuri vahel. Minu nahk on ketendav ja kuiv ning see on esimene kerge koostisega koostis, mida olen testinud ja mis vastab tõeliselt minu vajadustele. Zeroidi ja Aestura kõrval tellin nüüd uuesti just seda Iunik kreemi. Eriti hinna poolest on see võrratu.
See imendub kiiresti, ei jäta rasvast tunnet ja niisutab hästi. Regulaarsel kasutamisel annab see häid tulemusi.
Probleemse naha tõttu vahetas mu dermatoloog mind kergete, ilma agressiivsete koostisosadeta toodete vastu, seega võtsin tema soovitusel selle beetaglükaani kreemi ja võtsin selle suure pauguga vastu. Muidu ma kreemide fänn ei ole, eelistan rohkem seerumikihte, need toidavad mu nahka paremini ja see juhtum kinnitas seda. Kreem ei sobi mulle, see on minu kombineeritud nahatüübile liiga kerge, see ei toida kuivi piirkondi, tunnen kohe pärast pealekandmist pingul tunnet, pean kandma kas rohkem kihte või tugevama kreemi. Muidu on kreemil meeldiv, mahe geelilaadne konsistents ja ma usun, et see sobib ideaalselt normaalsele nahatüübile. Seepärast annan sellele 4 tärni, mitte vähem. See lihtsalt ei sobi mulle, aga toode on hea.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.