Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod







Arvustused – 2
Minu jaoks on see ideaalne päikesekaitsekreem! Mul on väga tundlik nahk, aga see iUNIK mineraalne päikesekaitsekreem ei tekita mingeid allergilisi reaktsioone. Mis kõige parem, sellel pole valget laikkonda! Selle asemel saan mega-särava efekti, terve ja särava jume. Konsistents on kreemjas, hajub kergesti ja näeb nahal kaunis välja. See on igapäevane must-have!
Väga meeldiv ja kerge SPF-iga. See hajub kaunilt ja ei jäta rasvast kihti, lihtsalt niisutatud nahka. Soovitan seda kuivale/dehüdreeritud nahale. Ainus miinus on see, et see mõnikord laguneb meigiga kokku.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.