Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 68
Mul on tundlik ja aknele kalduv nahk ning SPF-kreemid ummistavad tihti poore. See on kerge, imendub kergesti ja seda pole nahal tunda. Ma pole veel oma aknearmide osas mingit paranemist märganud, aga see võtab ilmselt paar kuud aega :)
Olin juba esimese pealekandmisega hämmastunud!! Kreem on nii kerge, seda on lihtne laiali määrida ja see sobib ideaalselt minu kombineeritud nahale. Suur aitäh testri eest ja see on minu uus igapäevane kreem kaitsefaktoriga!!
Suurepärane päikesekaitsekreem tundlikule nahale. Imendub kiiresti nahka, ei jäta valget laigu. Sobib hästi ka jumestuskreemi alla ❤️
Minu jaoks on see üks parimaid päikesekaitsekreeme, see hajub mõnusalt laiali, on meeldiva konsistentsiga, ei kipita, ei ärrita nahka ja mul on tundlik ja veresoontega nahk. Kuigi, nagu keegi kirjutas, nahk läigib peale pealekandmist, läigib küll, aga mõne aja pärast kreem imendub ja muutub üsna matiks.
See SPF-päikesekaitsekreem on tõeliselt fantastiline – see kaitseb nahka hästi, ühtlustab nahatooni ja annab sellele terve välimuse. See ei tekita vistrikke ega ärritust, mis on minu jaoks väga oluline. Pärast selle kasutamist on mu nahk sile, pehme ja meeldiv puudutusele. See kaitseb nahka hästi, ühtlustab nahatooni ja annab sellele terve välimuse.
Suurepärane. Olen seda juba üle aasta kasutanud ja see pole kunagi pettumust valmistanud. See imendub väga hästi ja ei ole rasvane. Isegi meigi peale uuesti kandes ei jäta see jääke. Soovitan seda.
See teeb minu nahal imesid. Tänu sellele proovile proovin seda brändi esimest korda. Kreem on kerge, ei jäta kleepuvat jääki ja sellel on isegi kergelt matistav efekt.
Soovitan seda päikesekaitsekreemi väga, see on kerge, ei jää valgeks, ei ummista nahka, on meeldiv peale kanda ja sobib meigiga väga hästi, kuna see ei kortsu 🔥
Kreemil on väga meeldiv konsistents (ei ole liiga paks ega liiga vesine), see hajub kergesti ja on täiesti märkamatu. See niisutab hästi. See ei ummista poore ega jäta valget laik. Minu rasusele/seganahale on see pärast pealekandmist veidi nähtav (kuigi minu arvates näeb see hea ja loomulik välja), kuid see efekt kaob aja jooksul. Minu arvates sobib kreem igaks aastaajaks.
Kreem on hea, aga ma ei tea, miks ots nii kiiresti kuivab, teistel kreemidel sellist efekti pole.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.