Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 14
Suurepärane antioksüdantne toonik kombineeritud ja rasusele nahale. Selle konsistents on paksem kui veel ja see tundub sarnane Haruharu toonikuga. See niisutab meeldivalt, ei tee nahka raskeks ja sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks.
See jätab naha väga pehmeks ja siledaks, mistõttu on see suurepärane valik tundlikule nahale.
See toonik on fantastiline, õrn ja ei ärrita nahka. See imendub teistesse toodetesse suurepäraselt. Ma tahan veel!
Ostsin nädal tagasi kaks nahatoonikut. Olen vaimustuses, ma ei oodanud üldse sellist tulemust. See tundub nahal mõnus, lõhnatu ja ei ole kleepuv. Soovitan seda.
Toonik on paksu ja üsna kleepuva konsistentsiga, mis jätab näole kergelt kleepuva kihi, mis mind ei häiri. Niisutab nahka hästi ja on õrn. Valmistab naha suurepäraselt ette edasiseks hoolduseks.
Üks suurepärane niisutav toonik kuivale ja tundlikule nahale. Lööbeid tekib vähem, nahk on pärast seda pehme ja painduv. Sellel puudub spetsiifiline lõhn, konsistents on tihedam kui juhil.
See niisutab suurepäraselt. Mõnus, pehme, sametine nahk. Minu lemmiktoode. Ostsin kaks korda uuesti.
Olen juba korduvalt tellinud, olen proovinud mitmeid toonereid, kuid tulen alati selle juurde tagasi. Pehme, mittekleepuv konsistents sametise viimistlusega, niisutab kaunilt.
Imeliselt toitev ja niisutav näovesi esmaklassiliste koostisosadega. Ostan kindlasti uuesti.
Väga hea toode. Ma arvan, et see oli omal ajal viiruslik, kuid ma lihtsalt proovisin seda ja ma ei kahetse seda. Toonik imendub kiiresti ja värskendab nahka. Tunnen, et mu nägu on hästi niisutatud. Peale selle meeldib mulle väga ettevõtte esteetika, see pole midagi olulist, kuid minu meelest on see pluss. Ma arvan, et ostan selle kunagi uuesti :)
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.