Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Arvustused – 2
See teeb tõesti seda, mida lubab: imendub kiiresti. Aga tõesti teeb. Sellel on tüüpiline kreemilõhn. Mulle meeldib see. Pudelit on ka nii hea käes hoida, see pole libe materjal. Ja dosaator on ka hea, kreemi tuleb välja nii palju, kui tahan.
Imeline kreem ❤️ Ma kannatan üsna kuiva naha all ja samal ajal vihkan kehakreeme, mille pealekandmine ja imendumine võtab kaua aega. See kreem on täpselt vastupidine. See imendub koheselt, ei jäta rasvast tunnet ja mu nahk on imeliselt niisutatud ja pehme. Ja see lõhn...!!! Imeline.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.