Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod







Arvustused – 9
See palsam on tõeliselt fantastiline. See jätab naha siledaks ja niisutatuks. Sellel pole üldse lõhna, seega kui sulle lõhnad ei meeldi, on see palsam just sulle.
See niisutab väga hästi, imendub kiiresti, ei ärrita nahka ja jätab naha pehmeks! Tore, et see on lõhnavaba – see on alati nahale vähem raske ja karm ning see tänab sind selle eest kindlasti!
See hajub kergesti ja imendub hästi ning sellel on mõnus ja kerge koostis – nahk tundub pärast pealekandmist meeldivalt pehme ja kleepumatu. See on lõhnavaba, mis tähendab vähem ärritavaid koostisosi ja lisaaineid – lihtsalt loomulikum teie tervisele. Soovitan seda! (:
Minu jaoks on see suurepärane universaalne kreem (kehale), aga enamasti kasutan seda nüüd käte ja küünte jaoks, mis kipuvad olema kuivad.
Ma pole kunagi paremat kreemi kasutanud. See sobib ideaalselt kuivale, ärritunud ja kaitsebarjäärivabale nahale. Ma ei kasuta enam midagi muud, sest see on parim.
See niisutab hästi, imendub kiiresti, aga sellel pole parfüümi, seega ma ei naudi selle kasutamist.
Igal talvel on mul probleeme jalgade kuiva nahaga. Olen leppinud tõsiasjaga, et talvel ei ole mul kunagi niisutatud nahka. Pärast selle kreemi ostmist näen tõesti vahet. Mu nahk on pehme ja niisutatud ning see niisutus kestab tegelikult järgmise duši all käimise ja niisutaja kasutamiseni. Soovitan!
Sellel on väga kreemjas tekstuur, aga see imendub suurepäraselt, eriti pärast happelist kehakoorimist, see niisutab pikka aega, silub, ei tekita ärritust ja sellel on meeldiv, pehme lõhn.
Mega niisutus kuivale jalgade ja keha nahale. Täitsa vinge. Mul on alati olnud valged kuivad soomused ja siin õhtul, isegi hommikul peale kandes, niisutab see mind suurepäraselt.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.