Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod







Arvustused – 3
See lõhnab tõesti hästi ja mulle meeldis väike reisipakend. Siiski pole see eriti niisutav. Mul on väga kuiv nahk ja see ei katnud mind!
Sellel kreemil on meeldiv konsistents ja väga õrn lõhn. See niisutab mõnusalt, aga niisutav efekt võiks kauem kesta. Ma ei märka oma küüntel mingit mõju.
Mu nahk on krooniliste haiguste ja autoimmuunhaiguste tõttu äärmiselt kuiv ning ma kasutan palju kreeme, ihupiima ja kätekreeme. Ma pole kunagi leidnud kaasaskantavat või käekotis olevat kätekreemi, mis kuiva tunnet leevendaks. Kuni praeguseni muidugi... proovisin seda kreemi hetkeemotsiooni ajel. Ja see on uskumatu. See lõhnab nii hästi, mitte tugevalt, lihtsalt õrnalt mõnusalt nagu piimakokteil, ja see teeb mu käed pehmeks ja niisutatuks. 10/10 ostan kindlasti veel!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.