Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Arvustused – 5
Kindlasti mitte minu jaoks. Sellel pole mingit katvust ja toonimine on minu jaoks samuti null. Olen heleda nahaga inimene ja kreem oli minu peal ka kerge - tundsin end isegi valgemana, kui tegelikult olen. Olen võrdluseks aastaid kasutanud Ester Lauder CC SPF-iga kreemi. Keegi, kes ilmselt ainult SPF-i ootab, jääb kindlasti rahule. Minu jaoks kreemide alla kihiliseks kandmiseks ja ka seetõttu, et tahad sellist peent katvust ja naha ühtlustamist - mitte.
Kahjuks jääb see mulle väga rasvaseks.
Otsisin kevadeks/suveks toonitud päikesekaitsekreemi, et jumestuskreemi poleks vaja. Siiani on see nii hästi toiminud, sellel on hele toon ja tavaliselt kannan peale veidi puudrit ;)
Arvustus on kirjutatud pärast peaaegu kahekuulist kasutamist. Soovitan kindlasti SPF-i – see toimib hästi ja "imendub" mõnusalt. See pole just eriti kattev, aga kui soovid varjata kerget punetust, siis see sobib sulle hästi. Kui sul on väga hele nahatüüp (roosa alatoon), sobib see sulle ilmselt aastaringselt. Kui sul on aga oliivroheline/sooja alatooniga nahk, siis arvan, et see sobib sulle rohkem talvel, kui nahk on heledam.
Parim toonitud kreem SPF-iga. See kaitseb ja särab nahka samal ajal. soovitan
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.