Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 3
See on super pulk sinu nahale! Minu arvates lõhnab see uskumatult hästi ja on väga pehmendav, nahk muutub pärast kasutamist eriti siledaks ja mõnusaks. Kasuta silmade all ja otsmikul!
Soovitan seda palsamit väga, seni olen kasutanud kahi-kollageeni, testimiseks ostsin lalarecipe'i ja olen armunud, mu nägu on veelgi siledam ja kortsud vähem nähtavad!
Niisutab tugevalt ja silub peeneid kortse. See ei jäta nahale pingul olevat tunnet, lihtsalt mähib selle kenasti ümber.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.