Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod







Arvustused – 6
Ostsin selle kreemi, otsides suveks kerget toodet, mis võimaldaks mul saavutada ühtlasema jume ilma rasket jumestuskreemi kasutamata. Minu puhul toimis see eriti hästi kõrge kaitseteguriga SPF-iga kasutamisel. See kombinatsioon jättis mu naha säravaks, terveks ja hoolitsetud välimusega, ilma maskitaolise efekti või läikega kogu päevaks. Alguses võib see tunduda väga niisutav, kuid järk-järgult peale kandes imendub see hästi ja annab kauni "terve naha" efekti. Kasutan seda viimase sammuna enne õhukese kompaktpuudri kihi pealekandmist ja tulemus on väga loomulik. Neile, kes otsivad kõrget kaitset peene, ühtlase tooniga säraga, oli see minu jaoks meeldiv avastus.
See ei sobinud mulle üldse! Liiga raske, tihe, nahk nagu betoon, näeb kuiv välja olenemata sellest, kui palju niisutavaid ja toitvaid tooteid ma kasutasin. See ei andnud head tulemust, nahk ei ole pingul ega üldse mitte klaasnahk. Kiirustasin ostu, ma ei lugenud koostisosi! Haarasin lihtsalt allahindluse järele. Järgmine kord pean hoolikamalt valima!! Minu esimene ja viimane silikoonpõhine kreem.
Minu arvates on see kahju. Värvilised sobivad ainult väga valgetele veinidele, muidu on see raiskamine. See niisutab, aga värvitu päikesekaitsekreem on palju parem.
Arvasin, et olen leidnud parima päikesekaitsekreemi, aga kuna mul see on olemas ja olen seda kasutanud, pole ma teiste järele isegi haaranud. See on paks, aga väga lihtne peale kanda ja kuna see on kergelt toonitud, saab seda isegi eraldi kasutada. Aga ma panen seda meigi alla ja mu meik näeb palju parem välja ja püsib kauem terve päeva peal, kuna ma seda kasutama hakkasin. Ma ei tea, kas see sobib kõigile nahatüüpidele, aga minu küpsele ja kuivale nahale on see ideaalne. :)
Nagu Ma:nyo puhul oodata võib, pakuvad nad taas kvaliteeti. Tootel pole üldse lõhna, tekstuur on väga pehme ja see sobis koheselt minu nahatooniga. Lisaksin veel, et mul on väga hele ja roosakate toonidega nahk, kuid on võimalik, et see ei sobi kollakas-oliivikarva tooniga inimestele. See annab hämmastavalt hea kastese viimistluse, pani naha särama ja oli mõnus peale kanda. Mul on põhimõtteliselt kuiv ja tundlik nahk, kuna tegemist on (ka) päikesekaitsekreemiga, tuleb seda enne pealekandmist korralikult niisutada.
Võtsin sama kaubamärgi SPF-kreemi füüsiliste filtritega, see meeldis mulle väga ja otsustasin suveks selle võtta. Esiteks on sellel väga ebameeldiv lõhn, nagu oleks see juba riknenud, kuigi terminid on normaalsed. Teiseks jääb see kõikidesse väikestesse kortsudesse kinni. Kuigi värv on ilus, tundub see läikivat ja nahk näeb hoolitsetud välja, aga ainult kaugelt).
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.