Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.







Teie Ägedad Fotod ja Videod






Arvustused – 7
Tavaliselt ma arvustusi ei kirjuta, aga ma lihtsalt pean. See seerum on minu jaoks elupäästja. See mitte ainult ei aidanud mu seenakne vastu, vaid mu nahk on ka kaunilt säravam, toidetud, sile, rahustatud ja mis kõige tähtsam, puhas. See on mu naha seisundit nii palju parandanud. Sellel on puhas ja lihtne koostis, seega on see tundliku ja ebatäiuslikkusele kalduva naha kuldne graal.
Mulle see väga meeldib. Mu nahk on palju kenam ja pehmem.
Mul on juba teine pakk ja pean ütlema, et pärast pikaajalist kasutamist näen oma nahal tõesti vahet. Peaaegu kogu nägu on punetav, aga pärast terve pudeli ärakasutamist on vahe näha. Nahk pole enam nii punane ja on kindlasti rahulikum.
See niisutab mõnusalt ja aitas mu ebatäiuslikkusega toime tulla, mul on juba 2 pakki olemas.
Siiani olen selle tootega väga rahul. Seerum aitas mul ebatäiustest lahti saada, nendest pole peaaegu jälgi jäänud ja olen seda kasutanud suhteliselt lühikest aega. Seerum on paks, imendub kiiresti, tunnen, et mu nahk lausa "joob" seda ära. Arvan, et Centella oli ideaalne valik minu ebatäiuslikkusele kalduvale kombineeritud nahale ja Mary & May oma on tõesti hea, soovitan seda
Ostsin selle oma emale, aga ei jõudnud ära oodata, et saaks proovida :D on kohe alguses alkoholilaadne lõhn, valem on paks, aga imendub väga mõnusalt. Tõenäoliselt ostan selle endale, kui lõpetan veel ühe seerumi Centellaga
Lahe seerum, rahustab ja niisutab nahka, on viskoosse konsistentsiga, mis ei voola.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.