Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 22
Kasutan seda korduvalt, toonik saab kiiresti otsa, seerum ja kreem kestavad. Regulaarsel kasutamisel nahk muutub jumekaks ja on suurepärases seisukorras.
See oli esimene Korea toode, mille ostsin. Olen sellega väga rahul. Tulemused on suurepärased, mida märkas isegi minu kosmeetik. :)
Tellisin suurepäraseid tooteid ja mu nahk särab 😍 Võin neid ainult soovitada. Tellisin selle spetsiaalselt oma vananevale nahale ☺️ Mul pole veel ühtegi kortsu ja tänu nendele toodetele ei tule ka.
Armusin sellesse kombinatsiooni... juba pärast esimest kasutuskorda tunnen, et mu figuur on pingul. Kortsud on väiksemad... kreem lõhnab uskumatult. Tellin kindlasti uuesti, kui see otsa saab.
Ostsin selle arvustuste põhjal ja olen nii õnnelik, et seda tegin. Mul on tundlik nahk ja olen 42-aastane ning vananemismärke on juba hakanud ilmnema. Mul olid varem silmade all peened kortsud, aga nüüd on neid palju vähem, aga hommikuti on mul ikkagi vaja niisutada! Ma kannan seda kreemi ja kogu sarja peale õhtuti! Soovitan seda soojalt! Tulemused on fantastilised!
Minu pakid saabuvad alati õigeaegselt, on maitsekalt pakitud ja mul on alati hea meel saada tellimusega kaasa kingitusi näidiste näol ❤️😉😘 Samuti olen alati rahul, et isegi Niva linnas mulle meeldivas tavalises poes ja Avionis asuvas uues poes ostes saan alati näidiseid. Viimane enne jõule oli metallžetoon ja jõuluballil oli mul SomeBy Me C-vitamiini seerum ❤️🙏🏼👌
Tere 🙂, ma kasutan kogu seda komplekti oma õhtuses rutiinis. Emulsioon, toonik, seerum ja lõpuks kreem. Olen seerumit kasutanud teist aastat. Soovitan 10/10. Soovitan seda sarja spetsiaalselt küpsele nahale alates 40. eluaastast. Olen 47-aastane ja mu nahk on altid allergilistele reaktsioonidele, ükski teie toodetest ja ma neid kombineerin, ei ole mulle allergiat tekitanud, vastupidi, ma näen kosmeetika mõju, see on suurepärane, aitäh 🙏🏼❤️👌👌👌
Pärast hommikul ja õhtul kasutamist näete 3 päeva pärast ise vahet, tulemus on nagu pärast Botoxit ja ilma valuta. Olen pikka aega kasutanud 7. pakki ja ma ei vahetaks seda millegi vastu. Kuni ma tootega tuttavaks sain, käisin Botoxit tegemas iga 6 kuu tagant, nüüd ma Botoxit ei unusta. Soovitan seda.
See on juba minu kolmas komplekt. Ma tõesti armastan seda vananevale nahale mõeldud tootesarja. Sellel on kumulatiivne efekt.
Olen 47-aastane ja otsisin midagi, mis päriselt toimiks – mitte ainult niisutaks nahka, vaid aitaks ka taastada selle prinkust, parandada näoovaali ja siluda kortse. See komplekt on professionaalne kodune hooldus – toonik, ampull, emulsioon ja kreem toimivad koos läbimõeldud hooldussüsteemina. Kasutan seda ka koos mezorolleriga (0,25 mm), mis annab hämmastavaid tulemusi – nahk imab tooteid nagu käsn, on pringim ja särav juba mõne päeva pärast. Enne ostmist kontrollisin tehisintellekti abil koostist – see sisaldab peptiide, kollageeni ja elastiini – täpselt seda, mida mu nahk vajab. Pakk saabus kiiresti, kaunilt pakituna ja täis näidiseid – tänu neile avastan uusi kosmeetikatooteid. See on enamat kui lihtsalt ostlemine – see on hingega hoolitsus. Soovitan seda kindlasti naistele, kes soovivad tõelist tulemust ja läbimõeldud hoolitsust. 💚
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.