Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 22
Mul on hea meel, et selle avastasin, juba pärast esimest hommikust kasutuskorda nägi mu nahk pringim ja säravam välja.
Mul on kombineeritud nahk, mis on altid löövetele!!! Mulle see essents väga meeldib. Sellel on meeldiv konsistents, nahale kandes hakkab see vahutama (alguses oli imelik kõditav tunne, mis ei pruugi kõigile meeldida). Pärast seda muutub nahk säravaks ja niisutatuks.
Kasutan seda essentsi oma kombineeritud nahal ja olen tõeliselt meeldivalt üllatunud. Tootel on väga meeldiv, kergelt geelilaadne konsistents, mis hajub kergesti laiali ja imendub kiiresti – ilma kleepuvat tunnet tekitamata. Mulle meeldib eriti see, kuidas see nahal pealekandmise ajal "toimib" – masseerides see kergelt oksüdeerub.
Kasutasin seda sarja päevahooldustootena, essentsi, ampulli ja seejärel toonikuna. Mul on kombineeritud nahk. Tooted jätsid kleepuva kihi ja rasvase läike. Kandsin need üle õhtuks. Hommikul näeb mu nahk suurepärane välja, sile ja toonuses.
Kerge ja meeldiv tekstuur. Nahk püsib kaua niisutatud ja särav. Sobib meigi pealekandmiseks. Pole paha toode, aga ma ei telli seda uuesti, sest peale niisutamise ei tee see midagi muud!
Toode on imeline. Pärast pealekandmist muutub tekstuur ja mullitav reaktsioon tihedamaks ning kreemi edasist pealekandmist pole vaja. Minu naha seisund paranes nädalaga. Jätkan selle kasutamist, aga ainult õhtuse hooldusena.
Veel üks suurepärane toode Mõni sekund pärast pealekandmist on tunda peeneid nõelu, essents muutub peeneks vahuks, mis õrnalt koputades imendub suurepäraselt. Nahk on niisutatud Soovitan 10/10 😍😍😍
Hämmastav niisutus, täidlasema naha tunne juba pärast esimest kasutuskorda!
See on midagi uskumatut! Pealekandmine on minu jaoks igal hommikul hämmastav kogemus. Täiuslik niisutus, õhtul tunnen end ikka veel nii, nagu oleksin just kreemi peale pannud.
See on suurepärane! Pärast pealekandmist ei teadnud ma, kas see on pesugeel või essents😃 Pärast näole määrimist tundsin imelikku kipitust ja nahale tekkis valge kiht. Pärast toote nahale koputamist sain uskumatult palju niisutust! Soovitan seda soojalt.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.