Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod






Arvustused – 6
Ma armastan kõiki selle brändi tooteid, aga see on esimene ja loodetavasti ainus toode, mis mulle absoluutselt ei meeldi. Selle konsistents imendub kohutavalt kaua, pallid on segased ja ma ei saanud seda ühegi seadmega korralikult tööle. Lõpuks sain seda kasutada ainult kaelal.
Minu teine lemmikkreem sellelt brändilt... See imendub suurepäraselt, mu nahk on mõnusalt pehme ja niisutatud, ostan seda kindlasti uuesti ☝️😉
Meeldiv konsistents ja veelgi parem lõhn. Pärast kasutamist on nahk meeldivalt niisutatud, kasutan seda öösel.
Tänu sellele kreemile/geelile on mu nägu igal hommikul mõnusalt mõnus. Imeline lõhn.
Ma kirjutan harva arvustusi, aga otsustasin sellest kreemist kirjutada, sest see mulle tõesti ei meeldinud. See ei imendu pärast pealekandmist üldse ja jätab kleepuva jäägi. Neid geelihelmeid on väga raske purustada ja nahale määrida. See on esimene kord, kui puutun kokku kreemiga, mis mulle nii väga ei meeldi.
Parim kreem, mille leidsin, see on armastus esimesest silmapilgust, kreemi väikesed geelipallid on väga "armsad", see lõhnab imeliselt ja noorendab, ma ei taha enam ühtegi teist kreemi ❣️
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.