Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 83
Ma kasutan seda segatuna vahekorras 1:1 kolmikkollageenkreemiga ja see on hämmastav kombinatsioon... See niisutab väga hästi, imendub hästi ja jätab nahale meeldiva tunde.
Olen kreemiga väga rahul. See niisutab nahka ideaalselt ja annab meeldiva tunde kogu päevaks, eriti soojadel kuudel, kui olen rohkem päikesekiirte käes. Selle tekstuur on täiesti erinev kõigist seni kasutatud kreemidest, kuid see imendub nahka siiski väga hästi ega jäta rasket ega rasvast tunnet. Enne kreemi pealekandmist kasutan alati toonikut ja seerumit, nii sulandub kreem nahaga veelgi paremini ja täiendab minu hooldusrutiini. Pärast kasutamist on nahk pehme, niisutatud ja toidetud. Soovitan kreemi hea meelega kõigile, kes otsivad tõhusat, kuid samas kerget niisutavat hooldust.
Ostsin selle eesmärgiga hea niisutus, aga see valmistas pettumuse. Kreemgeelil on meeldiv lõhn, kergelt roosakas värvus. Tore, et purgile oli lisatud spaatel mugavaks nahale kandmiseks. Aga näol on tunne väga ebameeldiv. Kreem on väga kleepuv, see püsib kogu aeg pinnal ja kõik kleepub selle külge: tolm, karvad. Mõtlesin, et ehk oleks hea seda öökreemina kasutada, aga ka see ei toiminud siin, sa lihtsalt kleepud padja külge.
Mulle meeldib see, aga minu jaoks on see pigem mask, sest see on liiga paks. Aga üldiselt arvan, et see oli hea, eriti kuivale nahale.
Selle kreemiga harjumine võtab ilmselt veidi aega, sest konsistents ei pruugi kõigile sobida. Mina kasutan seda vahel öökreemina. Päeval mitte tervele näole, vaid pigem nina kohal olevatele "vihakortsudele". Ja vahet on näha, kortsud on kenasti silutud ja nahk näeb hea välja. Kombineerin seda teiste toodetega ja olen rahul.
Tekstuur on väga kleepuv ja loob nahale kile. See kleepuv tekstuur tõmbab ligi osakesi nagu tolm, padjalt pärit kangas ja mul tekib pärast selle kasutamist kohutav lööve. Harva on mõni toode mul nii palju lööbeid põhjustanud. Olen nõus, et toodet näol kandes tundub nahk pringem, aga kui selle maha pesta, on tunne, et mu nahk on väga kuiv, hullem kui varem. Minu arvates on see tore toode, mis meid oma värvi, lõhna ja konsistentsiga köitis, aga üldiselt teeb see mulle rohkem kahju.
Geel on väga-väga jäik – seda on mainitud mitmes arvustuses. Ma ei ostaks seda uuesti. Kui ma seda näole kandsin, kartsin hetkeks, et see võib olla mask. Kirjutan, et väikesest kogusest piisab, aga isegi väikest kogust on raske laiali ajada ja see jätab pikaks ajaks kleepuva tunde, mis kuludes pinguldab kogu nahka. Võib-olla toimib see kortsude vastu, mina panen seda ööseks peale ja hommikul arvan, et mu kortsud on vähem nähtavad, aga kas see on seda väärt...
Olen tõesti üllatunud, sest juba pärast ühte ööd tundub mu nägu koheselt särav, isegi terve. Kreemil on tarretisesarnane konsistents ja see on mõnda aega üsna kleepuv, aga kogu näo katmiseks on vaja vaid imeväikest kogust. Kaasas on spaatel, mis on suurepärane.
Avastasin Medicube'i kosmeetika paar kuud tagasi. Enne seda kasutasin palju kalleid ja kenasid tooteid, aga vau-efekti ei tulnud. Otsustasin proovida kosmeetikat, mis on pikaajalise traditsiooni tulemus. Avastasin Slovakkia turult mitu Korea brändi ja proovisin neid järk-järgult. Minu nahatüübile (olen 52-aastane ja mu nahk on küps ja kombineeritud) on Medicube PARIM. Kasutan Collagen Jelly Cream Moisturizing Gel-Creami, One Day Exosome Shot Pore Serum 25000 Facial Serum with Exosomes, Zero Pore Pad 2.0 Facial Peeling Pads. Collagen Jelly Cream on minu jaoks nagu riietus. Kui mul seda seljas pole, tunnen end alasti. Sellel on pehme, rasvavaba geelikonsistents. Seda on väga lihtne peale kanda. Pakis on aplikaator. Üheks kasutuskorraks piisab väikesest kogusest geelist. Kannan geeli alati peale pärast tooniku, seerumi ja kreemi pealekandmist. See ühtlustab nahka kaunilt ja annab sellele õrnalt "sära". Nahk näeb välja mahlane ja hoolitsetud isegi ilma meigi ja puudrita. See niisutab ja kaitseb mu nahka terve päeva.
Minu jaoks liiga kleepuv, imendub kaua. Öösel püsib peal, päeval ei kujutaks seda küll ette. Kuigi nahk on niisutatud ja pringim, ei ostaks ma seda uuesti.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.