Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 12
Väga hea kreem, niisutab hästi, imendub hästi ja ei ole kleepuv. See on üks parimaid kreeme, mis mul kunagi olnud on... Hakkasin seda kasutama tarretisekreemiga segades ja see on hämmastav kombinatsioon👌👌👌
Soovitan seda kreemi hindeks 10! Mulle meeldib konsistents ja niisutuse tase, lisaks lõhnab see hästi. Tellin kindlasti uuesti :)
Olen väga rahul, allergikuna sobis see mulle. Mõne päeva pärast on mu nahk palju pringim ja säravam. See ei jäta nahale kleepuvat tunnet, imendub hästi, olen seda mitu korda tellinud.
Kerge kreem minimaalse lillelõhnaga, teisel päeval märkan oma näol kena sära.
Kõige imelisem kreem, mida ma kunagi proovinud olen. Ma ei jõua ära oodata, millal seda proovida saan.
Supertoitev kreem, piisab vaid väikesest kogusest ja nahk on kaunilt niisutatud.
Soovitan seda kreemi väga neile, kes vajavad hommikul enne meigi pealekandmist head niisutajat. Kreemil on paks konsistents, mis ei sega meigi pealekandmist. See jätab naha pringiks ja toidetuks. Sellel on väga õrn ja ilus lõhn. Ostan kindlasti veel ühe pudeli!
Minu lemmikkreem... Olen juba ühe ära kasutanud ja ostan teise... Mu nahk on parem ja kaunilt pringim.
Kasutan kreemi teist korda. Olen väga rahul, allergikuna sobis see mulle. Mõne päeva pärast on mu nahk palju pringim ja säravam. See ei jäta nahale kleepuvat tunnet, imendub hästi, tellin uuesti, kui see laos on.
Ma kasutan seda õhtul ja hommikul on mu nägu pringim ja niisutatum.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.