Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod




Arvustused – 4
Ma ei ole geelilaadsete kreemide (päeva-, öö-) fänn, aga see on lihtsalt minu isiklik arvamus. Ma panen väikese koguse, see tundub kleepuv, aga kui sa ei pane palju, siis kleepuvus kaob kiiresti. See pole halb, aga ma ei osta seda ainult sellepärast, et mulle ei meeldi see kleepuv geeljas tunne näol. Eriti öösel. Kui sa ei pahanda, proovi maski, see on okei.
Kandsin nahale rikkaliku koguse pärast õhtust puhastamist, jättes naha terveks ööks. Ma tundsin seda. Mu nägu on lahe! Hommikul oli mu nahk särav ja täiuslik tekstuur. Mulle meeldib toode ja öömaskid üldiselt
Ma pole päris kindel, kas ma uuesti tellin. Kuigi see niisutab nahka hästi, jääb see kleepuvaks kihiks, mis püsib kaua...
Maske pole üldse, nägu pärast õhtut pehme, nahk normaalselt kuiv, aga vau-efekti ma ei märganud
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.