Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.







Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 17
See Mizoni kreem on minu uus lemmik minu nahahooldusrutiinis! See sisaldab kuni 90% musta teo eritise filtraati + niatsiinamiidi ja 20 musta taime ekstrakti, mis muudavad naha kaunilt niisutatuks, rahustatuks ja aitavad parandada väiksemaid ebatäiusi. Tekstuur on kreemjas, kuid mitte raske - see imendub kiiresti, ei jäta kleepuvat kihti ja hommikul on nahk pehme, niisutatud ja värske. See sobib suurepäraselt meigi alla ja öökreemiks. Minu nahk näeb välja ühtlasem, peened jooned on vähem nähtavad ja üldiselt näeb see tervem välja. Väga hea valik kombineeritud ja kuivale nahale, tundlikule või taastamist vajavale nahale. Soovitan seda kindlasti! 👍
Kerge tekstuuriga, imendub kiiresti ja teeb oma töö ära, aga ma ei näe selles mingit lisaefektiivsust ja seetõttu ei osta seda uuesti. Jällegi, see on lihtsalt see, et mu nahk on ära hellitatud paljude toodete ja erinevate koostisosadega. Ilmselt need mulle lihtsalt ei sobi.
Kreem imendub kiiresti, ei jäta nahka rasuseks ega ebameeldivateks jääkideks, mis on suurepärane. Pärast kolme nädala pikkust kasutamist ei näe ma aga mingit paranemist, ma pole märganud mingit lisaniisutust ja mul on tunne, nagu see mind kuivataks.
See imendub kiiresti, mis mulle eriti ei meeldi. See muudab selle minu jaoks vähem tõhusaks. Aga niisutab hästi :-)
Väga hea niisutav kreem, mis ei jäta kleepuvat tunnet ja imendub hästi nahka. Natuke läheb kaugele, nii et see kestab väga kaua.
Pole paha kreem, aga enam ma seda ei osta. See on tarretise konsistentsiga, piisab vaid natukesest. Samas, ükskõik kui palju ma peale määrin, alati "istub" nahale mingi aeg, tavaliselt masseerin umbes 2 minutit enne kui nahk selle endasse imeb ja valget kihti enam näha pole. See jätab natuke kleepuva tunde, mitte nii tüütu, kuid mitte parim.
Kreem meeldis
Kreem sai ostetud issile, kellele tavaliselt ei meeldi miski, mis tuleb näkku määrida, aga see meeldis talle väga! :) See on õrna lõhnaga ja oma konsistentsilt meenutab kerget geeli, mis teeb selle tõhusaks! Kingi saaja kasutab seda regulaarselt ja hindab seda väga :)
Niisutab, imendub kiiresti ja levib hästi.
Väga peene ja peaaegu geelja struktuuriga kreem sobib mulle (kes otsib päris paksu kreemi, siis see talle ei sobi), niisutab suurepäraselt, kasutan hommikuti ja õhtuti. Ei jäta nahale rasvast tunnet, imendub kiiresti. Talvel külma ja tuule käes pole veel katsetanud, vaatan, kas sellest piisab. Igal juhul minu ekseemsele nahale see meeldib.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.