Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Arvustused – 1
Peaks kohe mainima, et mul on kuiv nahk. Valisin selle puhastusvahu koostisosade põhjal. See on väga pehme, õrn ja pärlmutterläikega. See vahutab hästi ja eemaldab meigi ideaalselt. Jätab naha toidetuks ja pehmeks. Minu isiklik soovitus: pärast pesemist ära pühi nägu riidest rätikutega ega hõõru nahka; patsuta kuivaks ühekordse rätiku või kosmeetilise salvrätikuga. See sobib pesemiseks hommikul pärast ärkamist ja meigi eemaldamiseks õhtul.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.