Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 30
Lugesin Moremo brändi kohta palju positiivseid arvustusi, seega otsustasin seda õliessentsi proovida. Olen toodet kasutanud vaid lühikest aega, aga pärast pealekandmist lõhnavad mu juuksed suurepäraselt ning on läikivamad ja pehmemad, mida ma väga hindan, kuna mul pole loomupäraselt väga peeneid juukseid. Siiani kõik hästi :)
Soovitan seda väga. Pärast õli kasutamist muutuvad mu juuksed kergemini kammitavaks ja väga pehmeks.
Suurepärane, kerge ja toitev juukseõli. See ei tee juukseid raskeks ja on meeldiva lõhnaga.
Olen seda mitu korda proovinud kasutada, aga see on alati pettumus olnud. Mu juuksed pole eriti kuivad, aga pärast õli kasutamist muutuvad nad äärmiselt rabedaks ja tuhmiks.
See õli üllatas mind meeldivalt, mu juuksed on pehmed ja lõhnavad. Soovitan seda!
Olen Kérastase õli juba pikka aega kasutanud, aga kuna valin oma tooteid hoolikalt ja ei osta midagi hetkeemo pealt, otsustasin pärast hoolikat kaalumist proovida Moremo õli. Ja pean ütlema, et olen väga meeldivalt üllatunud. Moremo õli silub ja toidab juukseid imeliselt. See muudab juuksed "täidlasemaks" ja tervemaks - need ei näe välja kuivad ega väsinud. Need tunduvad pehmed ja õrnad puudutusel. Suur pluss on see, et see ei tee juukseid tarbetult rasvaseks. See imendub kiiresti, kuid jätab samal ajal juuksed kaunilt siledaks ja pehmeks.
Moremo õliessents on suurepärane täiendus selle brändi teistele toodetele. Kasutan seda lõplikuks soenguks. Sobib väga hästi minu kuivadele ja krussis juustele. Juuksed on imeliselt pehmed nagu siid.
Olen sellega väga rahul, see toimib suurepäraselt. Juuksed on pehmed ja läikivad.
Õlil on väga meeldiv ja tagasihoidlik lõhn. Minu arvates on see paksema konsistentsiga, ühest pumpamisest piisab pikkade ja paksude juuste jaoks. Selle kogusega ei tee see juukseid raskeks, vastupidi, see elustab ja silub neid mõnusalt. Mul on kahjustatud ja kuivad juuksed, kasutan õli igal õhtul ja pärast föönitamist kogu juuste pikkuses ja otstes. Olen väga rahul, soovitan seda 🩷
Mu juuksed on kuivad ja värvimisest veetustatud. Selle imelise lõhnaga õliga hakkavad nad pehmemaks muutuma. Need läigivad. Ma kannan seda kuivadele juustele kaks või kolm korda nädalas.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.