Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod





Arvustused – 6
Sellel on rikkalik, kuid samas mugav konsistents – see niisutab hästi, rahustab nahka ja annab leevendustunde ilma seda raskeks tegemata. See toimis imeliselt minu kuiva ja ärritunud naha puhul. Hommikul oli mu nahk pehme, sile ja vähem punetav.
Üks parimaid ja mugavamaid taastavaid kreeme. Mulle meeldib seda külmematel kuudel kasutada. See taastab ja rahustab nahka suurepäraselt. Olen seda mitu korda ostnud ja ostan seda regulaarselt uuesti. See on väga tõhus – kestab kaua.
See pole esimene kord, kui ma seda kreemi ostan, mul on kombineeritud nahk ja see on ideaalne pärast retinooli kasutamist.
Ma kasutan seda kreemi pärast troopilisi retinoide. See jätab mu naha niisutatuks, pehmeks ja ilma rasvase tundeta. Ma kasutan iga tilga ära. See on tõesti suurepärane toode
Mulle väga meeldib see kreem. Mul on kuiv nahk ja see tundub niisutav. Ostan uuesti.
Mul on rasune, kuid tundlik nahk ja kreem on minu jaoks natuke raske. Niisutab ja ei ummista poore, aga ma ei võta palju, väikesest kreemihernest piisab kogu näole, kuid kreem ei imendu täielikult nahka ja tunnen seda ikka pool päeva . Arvan, et see kreem sobib paremini kuivale nahale.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.