Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 37
See on minu teine pudel ja pean ütlema, et see on parim essents, mis mul kunagi olnud on. See parandab nahka, vähendab kortse, silub ja niisutab imeliselt ❤️❤️
See on suurepärane toode. Juba 4 päeva pärast nägin värskemat, pringemat ja siledamat näonahka. Kõik soovitused.
Rikkalik, vedel ja üsna õline essents. Kuivale, küpsele ja mustpeadele kalduvale nahale võib see põhjustada vistrikke isegi normaalsel kaelanahal.
Numbuzin on minu nahahoolduse püha graal. See pole esimene Numbuzini toode, mida olen kasutanud, ja kindlasti mitte viimane! See on minu jaoks ideaalne; ma kasutan seda kaks korda päevas ja mul on klaasnahk.
Minu lemmikseerum (essents). See on üsna õline emulsioon, mis sobib suurepäraselt kuivale nahale. Seganaha puhul võib see poore ummistada.
Tellisin esimest korda Numbuzin No.9 Essence'i ja ausalt öeldes ei oodanud ma sellelt midagi erilist – tahtsin lihtsalt proovida midagi uut nahahoolduses. Aga toode üllatas mind tõesti meeldivalt. Alguses tundus tekstuur mulle ebatavaline – veidi veniv, aga üldse mitte kleepuv. Arvasin, et see on nahal ebamugav, aga see imendub kiiresti ja sobib hästi kreemiga, miski ei jää tükiliseks. Pärast kasutamist on nahk niisutatum ja näeb välja värskem. Arvan, et see on hea valik neile, kes soovivad õrna vananemisvastast efekti ilma nahka raskeks tegemata. Üldiselt olen rahul ja tellin selle ilmselt uuesti.
Tellisin selle essentsi paar nädalat tagasi ja näen juba nähtavat tulemust. Mu nahk on pringem, täidlasem ja alati pehme. Nahk särab ja peened jooned on alati nähtavad. Sellel on hõlpsasti kasutatav aplikaatorpump, mis aitab mul kasutada ainult üheks kasutuskorraks vajalikku kogust. Ostan kindlasti uuesti.
Mulle see seerum väga meeldib. Õhuline tekstuur. Nahk särab.
Väga hea essents. Sellel on üsna piimjas konsistents, aga see on üsna paks. Pärast õhtul pealekandmist tundub nahk hommikul pring ja sile.
Olen sellest seerumist väga meeldivalt üllatunud, see jätab naha niisutatuks, pehmeks ja nähtavalt siledamaks. See ei imendu väga kiiresti, kuid ei jäta ka kleepuvat kihti.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.