Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 28
Ma armastan selle brändi kreeme; see on esimene kord, kui ma seda proovin, aga olen väga rahul. See pole igapäevane kreem, vaid pigem nendeks hetkedeks, kui nahk vajab niisutust. See on väga rikkalik, kuid samas lihtne ja meeldiv peale kanda. See on lõhnavaba ja tundub kauapüsiv.
Minu tundlikule nahale on see suurepärane kreem. Pärast selle kasutamist jääb mu nahk pehmeks ja palju ilusamaks.
Mul on kuiv nahk, seega pole ketendus mulle võõras. Eriti talvel, kui on vaja kasutada selliseid koostisosi nagu retinool ja happed (piim- või salitsüülhape). Kartsin, et see kreem jääb mu näole liiga rasvane, aga see on üsna paks ja kui sellega mitte üle pingutada (fotol on näha üks tilk; näole ja kaelale vajan kolme), kaitseb see tõesti mu nahka kuivuse ja pinguloleku eest ning jätab pärast kasutamist mugava tunde.
See kreem on üsna paks ja kergelt õline, aga minu ülitundlik nahk armastab seda. Seda on päris palju ja kaasasolev spaatel muudab kasutamise hügieenilisemaks. Võin seda ainult soovitada, see parandab mu naha seisundit kenasti.
Kreem on väga rikkalik ja pealekandmisel nii pehme ja sile. See imendub suurepäraselt ega jäta kleepuvat jääki, mis on minu jaoks tohutu pluss. Kahju, et see ei ole pumbaga, kuigi kaasasolev spaatel on hea. See jääb üheks minu lemmikuks.
Võtsin seda kreemi esimest korda, aga olen väga rahul. Sellel on üsna paks konsistents ja kuigi purk on väike, piisab sellest igapäevaseks kasutamiseks terve kuu. See niisutab nahka hästi ja lõhnab meeldivalt.
Hea kreem tundlikule, kuivale nahale. Sellel pole lõhna, niisutab hästi
See on tõesti suurepärane kreem! Mul on kombineeritud tundlik nahk 30+ ja aknele kalduv nahk. Olen kasutanud seda öökreemi asemel ja peale 4 kuud ja ühte pudelit (koos teiste PY ja mõne muu brändi toodetega) võin öelda, et mu nahk on hakanud mingil sügavamal tasemel ühtlustuma. See ei tundu siiani nii suurepärane - mul on endiselt laienenud poorid, mustad täpid ja pigmendiprobleemid, kuid suurim muutus on akne osas - akne on lihtsalt lakanud ja kui see aeg-ajalt ilmub, on see nüüd peaaegu nähtamatu mikroakne. Hakkasin lootma, et äkki saan lõpuks tervema naha. Vormid ei kuiva enam öösiti ära, seega loobun ka "nahaõli" ostmisest (õli asemel kasutan PY Balancing Gel'i). 💙💙💙Mul on 30+ segatüüpi tundlik nahk, millel on kalduvus aknele. Rohkem kui aasta tagasi alustasin katsetamist Korea kosmeetikaga ja mind hämmastas selle tõhusus. Olen leidnud mitmeid kaubamärke, millesse olen armunud ja Pyunkang Yul on esimene neist. Ma pole kindel, kuidas neil õnnestub lihtsate minimalistlike koostisosade abil nii tõhusat kosmeetikat luua, kuid minu jaoks on see tõeline püha graal. Ma jumaldan kogu nende "sinist" sarja, sealhulgas "soojaid" tooteid nagu Essence'i tooner, niisutav seerum ja tasakaalustav geel ning "lahedaid" tooteid nagu Mist tooner ja Moisture Cream. Ainus erand on "ATO" sari, mis ei paku minu jaoks piisavalt niisutust. Samuti kasutan sageli akne vastu võitlemiseks sari "Calming" ja "Acne". "Musta tee" sari on samuti suurepärane, kuid kuna mul pole veel kortse, ei oska ma hinnata, kui tõhus see vananemist ennetab. Küll aga soovitaksin Pyunkang Yul kaubamärki KÕIGILE!💙💙💙
Kreemi sain tellimusele kingituseks väiksemas pakendis 🫶. Ootasin, et see on kirjelduse ja mõningate arvustuste järgi tõesti rasvane ja rohkem küünarnukkidele kui näole, aga see üllatas mind ja see pole üldse eriti rasvane ja kindlasti ei ole mul väga kuiv nahk minu nägu, pigem piisab tervele näole. Fotodel olevast pakendist (30 ml) jätkub vähemalt kolmeks nädalaks.
Mul on kuiv, tundlik nahk ja see kreem sobis mulle väga, levib kergesti ja niisutab suurepäraselt.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.