Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 1
Parim kreem ja päikesekaitsekreem üheskoos, mis mul kunagi kuivale nahale on olnud. Suurepärane kreem, see pole üldse rasvane ja see ei lõhna nagu teised päikesekaitsekreemid, mul pole isegi seda ebameeldivat rasvast tunnet pärast pealekandmist. Alguses tundus, et see jättis valge kihi, aga see imendub väga kiiresti ja hoiab meigi ilusti peal. Parem kui praimerit kasutades. Tõeliselt suurepärane toode. Ostan seda kindlasti uuesti. Üldiselt meeldib mulle see bränd väga. Mul oli ka kaitsekreem proovina ja see oli samuti hämmastav.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.