Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 11
Kreem niisutab nahka hästi, ei jäta kleepuvat kihti, mulle meeldib seda suvel kasutada meigikreemi või päikesekaitsekreemi asemel. Ostan seda korduvalt ja soovitan.
Midagi piima ja kreemi vahepealset, tundub nahal kerge, sobib ideaalselt ka õhukese kihina SPF-i ja meigi alla kandmiseks, rasuse nahatüübiga inimestele võin seda ette kujutada õhtuse rutiini lõpetuseks.
Niisutav ja kerge🩵, ideaalne, kui kasutad pärast hooldust aktiivseid koostisosi nagu niatsiinamiid või aselaiinhape
Olen selle niisutajaga väga rahul, mul on rasune ja aknele kalduv nahk ning ma kasutan seda kreemi asemel. See jätab kergelt kleepuva viimistluse, aga imendub kiiresti.
Kreem imendub kiiresti, nahk ei ole kleepuv ega rasvane ning on meeldivalt niisutatud. Konsistents on vedelam, kogu nahale tuleb kanda vaid väike kogus, seega püsib see kindlasti kaua. Pärast kasutamist näeb nahk kaunilt säravam välja.
See kreem on mu nahka suurepäraselt niisutanud, seda on vaja kasutada vaid väikeses koguses, seega pakend kestab tõesti kaua. See ei ole üldse kleepuv. Kasutan seda peamiselt enne kreemi kasutamist ja see on suurepärane valik naha ettevalmistamiseks enne igapäevast rutiini. :)
Parim toonik kuivale nahale. Pärast naha pesemist tunnen end alati pingul ja see tooner niisutab mu nahka kaunilt.
Niisutab nahka suurepäraselt. See on väga vesine ja kerge. See ei koorma nahka ja imendub väga kiiresti. 10/10
Olen kosmeetika osas väga nõudlik ja see kreem vastas mu ootustele. Niisutab nahka väga hästi ja jätab selle ilusaks.
Ostsin kreemi komplekti osana ja koos toonikuga ning olen ülimalt rahul. Kreem imendub kiiresti ja nahk ei jää rasvaseks. Kasutage ainult natuke. Ma ei tunne, et mu nahk oleks pärast seda kleepuv. Kindlasti tellin veel.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.