Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 85
Seerum on väga hea, kasutusjuhend on vajalik hoolikalt läbi lugeda. Alguses ei kanta seda igal õhtul, hea on ka järgmisel päeval päikesekreemi peale panna. Minu jaoks toimib see hästi ja silmaümbruse kortsud pole enam nii väljendunud. Koos niisutava kreemiga muutub nahk pehmeks ja elastseks. -- Soovitan kreemi naistele vanuses 40+.
Algajatele või tundliku nahaga inimestele on see parim valik. See pole mind kunagi ärritanud, sellel on meeldiv piimjas konsistents ja näen tulemusi juba pärast kasutamist. Lisaks on see taskukohane. Pärast ühe pudeli ärakasutamist tellisin kohe teise. Soovitan seda soojalt.
Soovitan seda. See on suurepärane seerum.
Ma arvan, et see retinooli seerum sobib selle toimeainega pigem algajatele. See on õrn ja tulemustel ei pruugi olla nii "vau" efekti, aga regulaarsel kasutamisel teeb see head tööd ja tulemused on nähtavad. See ei ole liiga kleepuv ja imendub nahka üsna kiiresti. Pärast kasutamist jätab see maha kerge särava efekti. Mina isiklikult kannan seda peale õhtul ja koos teiste toodetega on mu nahk hommikul sile ja niisutatud. Sellel on kindlasti oma koht nahahooldusrutiinis ja see võib olla hüppelauaks retinoolitoodete kasutamise alustamisel.
Retina seerum on meeldiv, see ei ärrita mu tundlikku nahka, aga ma kannan seda enne pealekandmist peale niisutava seerumi ja pärast niisutava kreemiga koos. Konsistents on kreemjas ja imendub hästi. Olen seda kasutanud vaid lühikest aega, seega ei oska ma selle efektiivsust hinnata, aga kindlasti jätkan selle kasutamist.
See on parim retinaalikreem, mida ma seni kasutanud olen! Vahet on näha juba mõne päeva pärast. Kirjutasin peale, millistel päevadel seda kasutama hakkan, et ma seda oma uues rutiinis teistega ei segaks 😅 Soovitan soojalt! 🤩😍❤️
parim kasutatud retinoolikreem, nahk näeb välja palju siledam ja pehmem
Mulle väga meeldis, see ei ärritanud mu tundlikku nahka! Soovitan!
Tavaliselt ei saa ühe kasutuskorra põhjal aru, mis tüüpi ümbrisega on tegu. Kollane, kergelt vedel, lõhnatu väike toode. Ostsin selle, arvates, et meist ei saa häid sõpru, aga olen seda hiljem uuesti ostnud.
Seerumil on väga meeldiv konsistents, ma ei märganud mingit ärritust, kannan seerumi alla kerge kihi kreemi ja lõpus veidi paksema kihi. Tulemused on peagi näha. Soovitan :)
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.