Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.








Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 115
Super
Väga kerge, imendub kiiresti ja niisutab nahka hästi. See on lõhnavaba, mida ma väga hindan. Jätab naha terveks ja pehmeks. Soovitan seda soojalt!
Kasutan seda toodet oma õhtuse rutiini täiendamiseks. Pärast nädalast kasutamist on mu naha kvaliteet märkimisväärselt paranenud. Mul on sega-/rasvane nahk ja selle geeljas tekstuur niisutab nahka hästi, ilma et see seda raskeks teeks. Inimesed, kes arvavad, et rasune nahk vabastab nad niisutajate kasutamisest, ei tea, kui palju nad naha kvaliteedi osas kaotavad, sest piisav niisutus pole tagatud ja nahk on oma kaitsebarjääri kahjustustele vastuvõtlikum. Soovitan soojalt skin1004 tooteid, mis on suunatud erinevatele nahaprobleemidele.
Pärast Ksistersi soovitust lootsin ja ei kahelnud üldse, et kreem halb on, aga ausalt öeldes mulle see kreem ei meeldi, sest see on minu jaoks liiga geelilaadne ja jätab nahale varsti pärast pealekandmist "laimi" tunde. See on mõnusalt niisutav, aga minu rasusele ja tundlikule nahale liiga geelipõhine. Ainus pluss on see, et õhtul peale kandes on nahk järgmisel päeval kenasti "viimistletud", sile. Aga see on ka kõik. Järgmine kord ostan midagi muud.
Nüüd on see minu nahahoolduses igal õhtul, väga hea rahustav geel, mulle meeldib. Kasutan ka toonikut ja seerumit ning näen tulemusi.
Väga ebatavaline ja meeldiv tekstuur, proovisin väikese koguse, tellin kindlasti veel😊
Kreemil on väga kerge, geelilaadne konsistents ning see sobib ideaalselt rasusele ja kombineeritud nahale – mis on täpselt see, mis mul on. See on minu kolmas pudel ja ma ostan kindlasti veel. Soovitan seda soojalt.
See on parim kreem, mida ma kunagi kasutanud olen. Mul on tundlik kombineeritud nahk ja tellisin proovimiseks 30 ml. Ma kannan seda peale iga päev hommikul ja õhtul, see kestis umbes 1,5 kuud, mis on sellise koguse kohta üsna pikk aeg. Selle tulemusena meeldis see mulle väga, mu nahk muutus väga pehmeks ja siledaks. Konsistents ise on geeljas, kuid ei jäta kleepuvat tunnet. See imendub üsna kiiresti, kuid mitte sekundiga, seega võite seda ohutult peale kanda. Võib-olla on see talveks liiga kerge, aga kevadeks-suveks arvan, et see on ideaalne. Tellin kindlasti suurema koguse, soovitan teil seda proovida.
Geelilaadne konsistents tundub alguses kergelt kleepuv, kuid imendub mõne aja pärast täielikult. On veel vara öelda, kas see tegelikult rahustab, aga meigi alla kandmiseks sobib see ideaalselt.
See paneb mu naha särama ja mulle meeldib see.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.