Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 18
Olen toonikut nüüd umbes kaks nädalat kasutanud. Olen rahul. See on mu naha märgatavalt ilusamaks muutnud. Võin seda soovitada.
Soovitan seda. Tulemused on nähtavad, võib-olla mitte kohe, aga juba mõne nädala pärast. Minu poorid ja väikesed armid on vähem nähtavad.
See tegelikult ahendab poore ja samal ajal pole pinguldav tunne eriti tugev, soovitan seda.
See tooner teeb vahet, mul on alati olnud probleeme laienenud pooride, tedrepeade ja valgepeadega ning kuna olen selle oma ilurutiini lisanud, olen oma nahka silmanähtavalt parandanud.
Nähtavad tulemused juba mõne nädala pärast! Tõesti ahendab poore, kasutan kaks korda päevas, lõhnab suurepäraselt, esimesel korral kipitas veidi, aga pikemal kasutamisel on suurepärane, nahk on ilusti värske
Enne kasutamist loksutage korralikult. Minu nahk on pärast selle kasutamist ilus.
Tooner on peaaegu minuti vana. See muudab naha kaunilt heledamaks ja ahendab poore. Sellel on mahe, meeldiv lõhn ja see ei ärrita tundlikku nahka.
Siiani olen proovinud vaid paar päeva, aga paari päeva pärast on nahal vahet näha. See ahendab kaunilt poore ja puhastab need. Rahulolu. 👌
Mõnus vesise konsistentsiga seerum, seda on lihtne kasutada, üheks kasutuskorraks kulub veidi, imendub kiiresti. Peale selle kasutamist on nahk mõnusalt sile, poorid väiksemad ja nahk toodab vähem rasu. Seerum toimib ka õrna koorijana.
Ostsin sellest sarjast näopesu, tooniku ja seerumi. Toonik ise on hea, aga pooride ahendamise osas ma erilist vahet ei näe.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.