Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 34
Suurepärane SPF, ei jäta valget laik, ei kleepu tükkideks, õrna, kuid meeldiva lõhnaga. Kasutan seda aastaringselt. Soovitan kindlasti aknele kalduva, kuiva või tundliku naha puhul.
Mulle väga meeldib, olen juba pikka aega otsinud õiget päikesekaitsekreemi, nüüd ei pea enam otsima.
Päikesekaitse osas on see suurepärane, aga ainus miinus on see, et jätab riietele jälgi. Üldiselt aga sobib see hästi rasusele ja tundlikule nahale.
Mulle meeldib, et see ei jäta valgeid jälgi. Imendub hästi. Niisutab. Kaitseb väga hästi. Seda on testitud isegi kõrgel mägedes.
Kreem on päris hea, tänu keemilistele päikesekaitsefiltritele ei valgenda see nahka ega jäta nahale ebameeldivat kihti. Kuid niisutus on väga nõrk ja suurema koguse pealekandmisel nahk ketendab. Järgmisel korral ostaksin pigem Purito.
Olen kreemi kasutanud nüüdseks 3 aastat, isegi igapäevaelus linnakeskkonnas. Üsna kauakestev kaitsev toime. Imendub kiiresti, ei jäta tugevaid rasvaseid ega valgeid jälgi, imendub väga hästi ja sobib meigi alla. Ei ole kleepuvat tunnet, mulle meeldib seda iga päev kasutada.
Sellel on rahustav, lavendlilõhn. See imendub kiiresti ja sobib ideaalselt meigi alla. Kleepuv tunne puudub, mulle meeldib seda iga päev kasutada.
Nahale meeldiv, ei jäta rasvast kilet ega ärrita nahka. Soovitan soojalt tundlikumale ja rasusemale nahale.
Ma armastan seda päikesekreemi! See ei jäta valget värvi, imendub kiiresti ja on imelise lõhnaga. 100% soovitan, lisaks pole sees ühtegi silikooni. Armastus armastus armastus
Tõenäoliselt parim SPF, mida olen proovinud, väga mõnus kerge konsistents ja teeb seda, mis peab. soovitan
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.