Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 263
Alguses toimis see minu tavapärases rutiinis hästi, aga aja jooksul tekitas see kerget aknet. Leidlikkuse vaimus kasutan seda oma kehal.
Niisutab, nahk muutus pärast kasutamist säravaks ja hoolitsetud. Soovitan! Sain kingituseks ka näomaski 🥰
Kahjuks see toode mulle ei sobinud. Ostsin selle paljude positiivsete arvustuste põhjal, aga mu nahk on äärmiselt tundlik ;-( Ostsin ka näopesuvahendi, seerumi, näosprei ja päikesekaitsekreemi, aga ükski toode mulle ei sobinud.
Võin seda kindlasti soovitada, mu nahk on pärast selle kasutamist kaunilt särav ja niisutatud. Olen seda nüüd paar nädalat kasutanud ja mu nahal pole mingeid halbu reaktsioone olnud.
See on liialdamata parim toonik, mida ma tean. See on juba minu neljas purk. "Haakisin" sellega oma sõbrannad. Väga mugav, niisutab nahka hästi, seda saab isegi eraldi peale kanda, kui on suvi. Hea on seda enne retinooli peale kanda, pärast ei ole sellist ketendust ja pinget. See ei tekita lööbeid, sobib minu tundlikule nahale. Sellel on piimjas konsistents. Kannan selle kohe käele ja hõõrun nägu, suurema pinguldamise saavutamiseks või kui nahabarjäär on katki - niisutan vatipadjakesi ja kannan neid näole maskina 10-15 minutiks.
Mu nahk joob selle sõna otseses mõttes endasse. Sellel on õrn ja meeldiv lõhn, mida on vaevu tunda. Pärast seda on mu nahk mõnusalt niisutatud ja mahlane.
See tohutu pudelitäis toonikut kestab kaua. Juba pärast ühte kasutuskorda jätab naha mochi-laadseks! See niisutab imeliselt, jätab särava jume ja on meeldiva, kergelt tsitruselise lõhnaga.
Mul on rasune nahk ja suured poorid. Kui ma toodet esimest korda ostsin, arvasin, et paranemine seisneb nahahoolduse täielikus muutuses. See kindlasti aitas, aga siis proovisin toonikut. Ja see kinnitas, et see on see, mida ma vajan! Nahk, mis ei ole kleepuv, millel on väiksemad poorid ja mis on nähtavalt siledam. Ma armastan seda.
Pakend on tohutu ja kestab kaua. Olen seda iga päev kasutanud juba pool aastat ja ma pole veel poole peal. Mu nahk armastab seda, see imendub kergesti ja pehmendab seda isegi ilma niisutajat peale kandmata.
See toonik on suurepärane ja sai minu jaoks sõna otseses mõttes elupäästjaks kuumadel suvepäevadel, kui ma seda mitu korda päevas näole kandsin. See niisutab hästi, kuid ei tee nahka raskeks, see on väga õrn isegi akne ja vistrikega nahale. Kui mul oli hormonaalse akne aktiivne faas, rahustas see mu nahka ideaalselt ja asendas isegi minu näokreemi. Puhas koostis, suur pakend 👍
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.