Anua seerumSeerum on hea, kuid midagi erilist see mu nahaga ei teinud. Jääb pisut kleepuv. Mul on olnud ka odavamaid ja tõhusamaid seerumeid kui see, aga ka see parandas mu nahka pisut, kuid kahjuks miLoe rohkem
SoovitanOstsin tuttava soovituse järgi. See on minu esimene tooner ning jäin sellega väga rahule. Tekstuur on kerge ning imendub kiiresti, jättes naha värskeks ja niisutatuks. Muuhulgas mulle meeldiLoe rohkem
Anua seerumSeerum on hea, kuid midagi erilist see mu nahaga ei teinud. Jääb pisut kleepuv. Mul on olnud ka odavamaid ja tõhusamaid seerumeid kui see, aga ka see parandas mu nahka pisut, kuid kahjuks miLoe rohkem
SoovitanOstsin tuttava soovituse järgi. See on minu esimene tooner ning jäin sellega väga rahule. Tekstuur on kerge ning imendub kiiresti, jättes naha värskeks ja niisutatuks. Muuhulgas mulle meeldiLoe rohkem
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.