Anua õliToode oli näo puhastamiseks hea, kuid mingit erilist muutust ma ei näinud. Veega loputades muutus toode piimjaks ning nägu ei jäänud õline. Peale pesu oli nägu mõnusalt pehme ja siidine. 8/1Loe rohkem
SoovitanOstsin tuttava soovituse järgi. See on minu esimene tooner ning jäin sellega väga rahule. Tekstuur on kerge ning imendub kiiresti, jättes naha värskeks ja niisutatuks. Muuhulgas mulle meeldiLoe rohkem
Anua õliToode oli näo puhastamiseks hea, kuid mingit erilist muutust ma ei näinud. Veega loputades muutus toode piimjaks ning nägu ei jäänud õline. Peale pesu oli nägu mõnusalt pehme ja siidine. 8/1Loe rohkem
SoovitanOstsin tuttava soovituse järgi. See on minu esimene tooner ning jäin sellega väga rahule. Tekstuur on kerge ning imendub kiiresti, jättes naha värskeks ja niisutatuks. Muuhulgas mulle meeldiLoe rohkem
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.